pokoje de lux

Pokoje Delux są to przestronne pokoje 4-osobowe z balkonami, łazienkami i TV.  Drewniane wykończenia i regionalne elementy wystroju dodają wyjątkowego uroku. Dedykowane są szczególnie dla rodzin. Standardowo jest łóżko małżeńskie oraz dwa pojedyńcze, ale istnieje możliwość przygotowania 4 łóżek pojedyńczych. Dodatkowo część pokoi w tym segmencie jest wyposażona w rozkładane sofy z myślą o “dużych rodzinach”.

pokoje góralskie typu studio

Pokoje góralskie typu studio są to pokoje całkowicie wykończone w drewnie składające się z dwóch pokoi, oddzielonych drzwiami ze wspólną łazienką. W jednym pokoju znajduje się łóżko podwójne i w drugim dwa pojedyńcze. Na życzenie gości przygotowywane są 4 łóżka pojedyńcze. Każdy pokój ma swój telewizor. Góralskiego klimatu dodają regionalne elementy wystroju.

pokoje góralskie

Pokoje góralskie to pokoje całkowicie wykończone w drewnie z regionalnymi akcentami. TARASÓWKA w swojej ofercie posiada pokoje 2, 3 i 4-osobowe tego typu. Każdy pokój posiada łazienkę i TV.

pokoje standardowe

Pokoje standardowe to duży segment pokoi “TARASÓWKI”. Mamy do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4-osobowe w tym stylu. Pokoje te mają biale ściany i drewniane meble. Każdy jest z łazienką i TV. Dodatkowo 4-osobowe, i część 3-osobowych ma balkony z widokiem na panoramę Tatr.

sala

SALA  w odsłonie TANECZNEJ

TARASÓWKA oferuje do dyspozycji naszych gości salę o powierzchni ok 100m2 z lustrami. Może ona służyć jako sala do organizacji zajęć tanecznych, fitnesu, yogi, dyskotek oraz zajęć z grupami. Wyposażona jest w składane stoły i krzesła, które w każdym momencie można wykorzystać na potrzeby grupy. Sala ma zainstalowane wymienniki powietrza oraz sprzęt grający.

 

SALA  w odsłonie KONFERENCYJNEJ

Sala nasza może być wykorzystywana również na cele konferencji. Możemy ułożyć stoły w różnym układzie dla grupy konferencyjnej do 60 os. Na wyposażeniu znajduje się rzutnik, ekran 2mx3m, flip-chart z arkuszmi, miejsce z boku do wstawienia stołu na przerwę kawową.

 

SALA w odsłonie  BANKIETOWEJ

Sala jest bardzo dobrym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju bankietów, imprez integracyjnych, biesiad z muzyką i tańcami, przyjęć okolicznościowych tj.: wesela, chrzciny, komunie.

Jadalnia

JADALNIA

Stołówka TARASÓWKI zlokalizowana jest na najniższym poziomie budynku. Wystrój w drewnie i kamieniu oddaje charakter miejsca. podawane są tutaj posiłki: śniadania i kolacje w formie bufetowej, oraz obiady/obiadokolacje serwowane do stolika.

Sala bilardowa

Bilard, piłkarzyki, kącik dla dzieci, wygodne kanapy